ERZ-V07D820
PanasonicPanasonic
ERZ-V07D820 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V07D820
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 82V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ERZ-V07D820.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V07D820
Tau Wae ERZ-V07D820 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 82V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 649366 pcs Pepa Raraunga ERZ-V07D820.pdf
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 74V
Varistor Voltage (Max) 90V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa ERZV07D820
P7187
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 65V
Maximum AC Volts 50V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 7.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 82V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 810pF @ 1kHz