ERZ-V09D390
PanasonicPanasonic
ERZ-V09D390 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V09D390
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 39V 1KA DISC 10MM
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V09D390
Tau Wae ERZ-V09D390 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 39V 1KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290364 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 39V Varistor Voltage (Min) 35V
Varistor Voltage (Max) 43V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa ERZV09D390
Q5051137A
T1108535A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 31V
Maximum AC Volts 25V Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 5.6J
Whakaahuatanga Taipitopito 39V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 1kA
Capacitance @ Frequency 5200pF @ 1kHz