ERZ-V10D112
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D112 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V10D112
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1100V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: ERZ-V10D112.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V10D112
Tau Wae ERZ-V10D112 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 1100V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 262912 pcs Pepa Raraunga ERZ-V10D112.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.1kV Varistor Voltage (Min) 990V
Varistor Voltage (Max) 1.21kV Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa ERZV10D112
P7214
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 895V
Maximum AC Volts 680V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 155J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.1kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 110pF @ 1kHz