ERZ-V10D182
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D182 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V10D182
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1800V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: 1.ERZ-V10D182.pdf2.ERZ-V10D182.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V10D182
Tau Wae ERZ-V10D182 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 1800V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142124 pcs Pepa Raraunga 1.ERZ-V10D182.pdf2.ERZ-V10D182.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.8kV Varistor Voltage (Min) 1.7kV
Varistor Voltage (Max) 1.98kV Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa ERZV10D182
P7215
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 1.465kV
Maximum AC Volts 1kV Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 183J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 70pF @ 1MHz