ERZ-V10D221
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D221 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V10D221
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: ERZ-V10D221.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V10D221
Tau Wae ERZ-V10D221 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 424818 pcs Pepa Raraunga ERZ-V10D221.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa ERZV10D221
P7206
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 180V
Maximum AC Volts 140V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 39J
Whakaahuatanga Taipitopito 220V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 410pF @ 1kHz