ERZ-V10D241
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D241 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V10D241
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: ERZ-V10D241.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V10D241
Tau Wae ERZ-V10D241 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 490899 pcs Pepa Raraunga ERZ-V10D241.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa ERZV10D241
P7207
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 42J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 380pF @ 1kHz