ERZ-V10D151
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERZ-V10D151 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V10D151
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V10D151
Tau Wae ERZ-V10D151 Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Varistor Voltage (Typ) 135V Varistor Voltage (Max) 150V
Raupapa ZNR® RoHS Tūnga Bulk
Ko te poari Disc 10mm Ētahi Ingoa ERZV10D151
P7254
Whakatakotoranga 1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Ports 125VDC Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 95VAC
Maximum AC Volts 25J Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ERZ-V10D151 Energy 3.5kA
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM I teie nei - Te tere 165V
Capacitance @ Frequency 1100pF @ 1kHz