ERZ-V07D471
PanasonicPanasonic
ERZ-V07D471 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V07D471
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ERZ-V07D471.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V07D471
Tau Wae ERZ-V07D471 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 698092 pcs Pepa Raraunga ERZ-V07D471.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa ERZV07D471
P7202
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 385V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 42J
Whakaahuatanga Taipitopito 470V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 100pF @ 1kHz