ELL-VEG3R3N
PanasonicPanasonic
ELL-VEG3R3N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-VEG3R3N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 820MA 210 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-VEG3R3N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-VEG3R3N
Tau Wae ELL-VEG3R3N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 820MA 210 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 366196 pcs Pepa Raraunga ELL-VEG3R3N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ētahi Ingoa ELLVEG3R3N
PCD2278TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 820mA 210 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Whakatauranga onamata 820mA
I teie nei - Maama 1A