ELL-VEG680M
PanasonicPanasonic
ELL-VEG680M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-VEG680M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 220MA 3.5 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-VEG680M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-VEG680M
Tau Wae ELL-VEG680M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 220MA 3.5 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4747 pcs Pepa Raraunga ELL-VEG680M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ētahi Ingoa PCD2286TR Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 68µH
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Wirewound Inductor 220mA 3.5 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm
Whakatauranga onamata 220mA I teie nei - Maama 180mA