ELL-VEG220M
PanasonicPanasonic
ELL-VEG220M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-VEG220M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 400MA 1.2 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-VEG220M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-VEG220M
Tau Wae ELL-VEG220M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 400MA 1.2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 344921 pcs Pepa Raraunga ELL-VEG220M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ētahi Ingoa ELLVEG220M
PCD2283TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 1.2 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Whakatauranga onamata 400mA
I teie nei - Maama 330mA