ELL-VEG150M
PanasonicPanasonic
ELL-VEG150M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-VEG150M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 490MA 710 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-VEG150M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-VEG150M
Tau Wae ELL-VEG150M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 490MA 710 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 367399 pcs Pepa Raraunga ELL-VEG150M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ētahi Ingoa ELLVEG150M
PCD2282TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Wirewound Inductor 490mA 710 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 710 mOhm Whakatauranga onamata 490mA
I teie nei - Maama 430mA