ELL-VEG100M
PanasonicPanasonic
ELL-VEG100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-VEG100M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 600MA 480 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-VEG100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-VEG100M
Tau Wae ELL-VEG100M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 600MA 480 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 408456 pcs Pepa Raraunga ELL-VEG100M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa G
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELLVEG100M
PCD2281TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 480 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 480 mOhm Whakatauranga onamata 600mA
I teie nei - Maama 520mA