ELL-VEG470M
PanasonicPanasonic
ELL-VEG470M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-VEG470M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 250MA 2.7 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-VEG470M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-VEG470M
Tau Wae ELL-VEG470M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 250MA 2.7 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4457 pcs Pepa Raraunga ELL-VEG470M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ētahi Ingoa PCD2285TR Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Wirewound Inductor 250mA 2.7 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm
Whakatauranga onamata 250mA I teie nei - Maama 220mA