ELL-VEG6R8N
PanasonicPanasonic
ELL-VEG6R8N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-VEG6R8N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 650MA 350 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-VEG6R8N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-VEG6R8N
Tau Wae ELL-VEG6R8N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 650MA 350 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 352911 pcs Pepa Raraunga ELL-VEG6R8N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ētahi Ingoa ELLVEG6R8N
PCD2280TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 350 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Whakatauranga onamata 650mA
I teie nei - Maama 580mA