ECQ-E2W155KH
PanasonicPanasonic
ECQ-E2W155KH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2W155KH
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 450VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2W155KH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2W155KH
Tau Wae ECQ-E2W155KH Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 450VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80599 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2W155KH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.012" L x 0.323" W (25.70mm x 8.20mm) Raupapa ECQ-E(H)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E6828
ECQE2W155KH
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.677" (17.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 450V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono EMI, RFI Suppression