ECQ-E2W105KC
PanasonicPanasonic
ECQ-E2W105KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2W105KC
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2W105KC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2W105KC
Tau Wae ECQ-E2W105KC Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4306 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2W105KC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.004" L x 0.492" W (25.50mm x 12.50mm) Raupapa ECQ-E(C)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2W105KC
P10761
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 450V Polyester, Metallized Radial Te kaha 1µF