ECQ-E2A104MW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2A104MW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2A104MW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 20% 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2A104MW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2A104MW
Tau Wae ECQ-E2A104MW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 20% 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4531 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2A104MW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.945" L x 0.315" W (24.00mm x 8.00mm) Raupapa ECQ-EW
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2A104MW
P4605
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.807" (20.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.1µF