ECQ-E2825JF
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ECQ-E2825JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2825JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2825JF
Tau Wae ECQ-E2825JF Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 8.2µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 1.083" (27.50mm)
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.563" W (31.00mm x 14.30mm) Raupapa ECQ-E(F)
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa ECQE2825JF
P14584
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ECQ-E2825JF Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 8.2µF ±5% Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Taitapa Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC RADIAL
I teie nei - Te rerenga 250V