ECQ-E2W104KC
PanasonicPanasonic
ECQ-E2W104KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2W104KC
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2W104KC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2W104KC
Tau Wae ECQ-E2W104KC Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4694 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2W104KC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Raupapa ECQ-E(C)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2W104KC
P10755
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 450V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.1µF