ECQ-E2W224KC
PanasonicPanasonic
ECQ-E2W224KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2W224KC
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2W224KC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2W224KC
Tau Wae ECQ-E2W224KC Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5764 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2W224KC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm) Raupapa ECQ-E(C)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2W224KC
P10757
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 450V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.22µF