ECQ-E2W225KH
PanasonicPanasonic
ECQ-E2W225KH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2W225KH
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2W225KH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2W225KH
Tau Wae ECQ-E2W225KH Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62321 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2W225KH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.012" L x 0.370" W (25.70mm x 9.40mm) Raupapa ECQ-E(H)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E6829
ECQE2W225KH
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.815" (20.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 450V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono EMI, RFI Suppression