ECQ-E2W684KH
PanasonicPanasonic
ECQ-E2W684KH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2W684KH
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 450VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2W684KH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2W684KH
Tau Wae ECQ-E2W684KH Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 450VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129597 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2W684KH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.717" L x 0.272" W (18.20mm x 6.90mm) Raupapa ECQ-E(H)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E6826
ECQE2W684KH
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.642" (16.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 450V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.68µF Nga tono EMI, RFI Suppression