ECQ-E4103JF9
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4103JF9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4103JF9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4103JF9
Tau Wae ECQ-E4103JF9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 533578 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4103JF9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.169" W (10.30mm x 4.30mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4103JF9
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.488" (12.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2W474KH
ECQ-E2W474KH
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
I roto i te taonga: 142483 pcs
Tikiake: ECQ-E2W474KH.pdf
RFQ
ECQ-E4103JF
ECQ-E4103JF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD