ECQ-E2A474MW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2A474MW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2A474MW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 20% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2A474MW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2A474MW
Tau Wae ECQ-E2A474MW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 20% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4136 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2A474MW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.142" L x 0.512" W (29.00mm x 13.00mm) Raupapa ECQ-EW
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2A474MW
P4607
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.004" (25.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.47µF