UCA2D330MHD1TO
NichiconNichicon
UCA2D330MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2D330MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2D330MHD1TO.pdf2.UCA2D330MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2D330MHD1TO
Tau Wae UCA2D330MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126275 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2D330MHD1TO.pdf2.UCA2D330MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4766-1
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose