UCA2D220MPD1TD
NichiconNichicon
UCA2D220MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2D220MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2D220MPD1TD.pdf2.UCA2D220MPD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2D220MPD1TD
Tau Wae UCA2D220MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 200370 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2D220MPD1TD.pdf2.UCA2D220MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4765-1
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCA2D220MPD
UCA2D220MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL