UCA2D330MHD
NichiconNichicon
UCA2D330MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2D330MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2D330MHD.pdf2.UCA2D330MHD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2D330MHD
Tau Wae UCA2D330MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 270088 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2D330MHD.pdf2.UCA2D330MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16690
UCA2D330MHD-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCA2D220MPD1TD
UCA2D220MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 200370 pcs
Tikiake: UCA2D220MPD1TD.pdf
RFQ
UCA2D330MHD1TO
UCA2D330MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL