UCA2D680MHD1TO
NichiconNichicon
UCA2D680MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2D680MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2D680MHD1TO.pdf2.UCA2D680MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2D680MHD1TO
Tau Wae UCA2D680MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 178165 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2D680MHD1TO.pdf2.UCA2D680MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 475mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13263-3
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose