UCA2D221MHD
NichiconNichicon
UCA2D221MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2D221MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2D221MHD.pdf2.UCA2D221MHD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2D221MHD
Tau Wae UCA2D221MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68096 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2D221MHD.pdf2.UCA2D221MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5443
UCA2D221MHD-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose