UCA2D680MHD6
NichiconNichicon
UCA2D680MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2D680MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2D680MHD6.pdf2.UCA2D680MHD6.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2D680MHD6
Tau Wae UCA2D680MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173899 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2D680MHD6.pdf2.UCA2D680MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 485mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 970mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14733
UCA2D680MHD6-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCA2D680MHD
UCA2D680MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 208177 pcs
Tikiake: UCA2D680MHD.pdf
RFQ
UCA2E101MHD6
UCA2E101MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 75791 pcs
Tikiake: UCA2E101MHD6.pdf
RFQ
UCA2D680MHD6TN
UCA2D680MHD6TN