NTPA7220LBMB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPA7220LBMB0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPA7220LBMB0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua ICL 22 OHM 15% 1A 7MM
Ngā Rauemi: 1.NTPA7220LBMB0.pdf2.NTPA7220LBMB0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPA7220LBMB0
Tau Wae NTPA7220LBMB0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga ICL 22 OHM 15% 1A 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 293692 pcs Pepa Raraunga 1.NTPA7220LBMB0.pdf2.NTPA7220LBMB0.pdf
Te manawanui ±15% Raupapa NTPA7
R @ 25 ° C 22 Ohms Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 490-3962 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taimana 0.276" (7mm) Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 22 Ohms ±15% 1A 0.276" (7mm)
I teie nei - Te Tae Maehe Max 1A Whakaaetanga -