NTPA7100LBMB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPA7100LBMB0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPA7100LBMB0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 10OHM DISC 7MM
Ngā Rauemi: NTPA7100LBMB0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPA7100LBMB0
Tau Wae NTPA7100LBMB0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 10OHM DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4159 pcs Pepa Raraunga NTPA7100LBMB0.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 10
Te Tangata Tangata ±15% Packaging Bulk
Paa / Case Disc 7mm Tae Mahi -20°C ~ 160°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Length - Wire Wire - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito NTC Thermistor 10 Disc 7mm B25 / 85 -