NTPA5220LBMB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPA5220LBMB0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua ICL 22 OHM 15% 2.5A 5MM
Ngā Rauemi: NTPA5220LBMB0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPA5220LBMB0
Tau Wae NTPA5220LBMB0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga ICL 22 OHM 15% 2.5A 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4952 pcs Pepa Raraunga NTPA5220LBMB0.pdf
Te manawanui ±15% Raupapa NTPA5
R @ 25 ° C 22 Ohms Packaging Bulk
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taimana 0.197" (5mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 22 Ohms ±15% 2.5A 0.197" (5mm) I teie nei - Te Tae Maehe Max 2.5A