NTPA7160LBMB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPA7160LBMB0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPA7160LBMB0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua ICL 16 OHM 15% 1.2A 7MM
Ngā Rauemi: 1.NTPA7160LBMB0.pdf2.NTPA7160LBMB0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPA7160LBMB0
Tau Wae NTPA7160LBMB0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga ICL 16 OHM 15% 1.2A 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 322257 pcs Pepa Raraunga 1.NTPA7160LBMB0.pdf2.NTPA7160LBMB0.pdf
Te manawanui ±15% Raupapa NTPA7
R @ 25 ° C 16 Ohms Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 490-3961 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taimana 0.276" (7mm) Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 16 Ohms ±15% 1.2A 0.276" (7mm)
I teie nei - Te Tae Maehe Max 1.2A Whakaaetanga -