NTPA9160LBMB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPA9160LBMB0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPA9160LBMB0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua ICL 16 OHM 15% 1.4A 9MM
Ngā Rauemi: 1.NTPA9160LBMB0.pdf2.NTPA9160LBMB0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPA9160LBMB0
Tau Wae NTPA9160LBMB0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga ICL 16 OHM 15% 1.4A 9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5675 pcs Pepa Raraunga 1.NTPA9160LBMB0.pdf2.NTPA9160LBMB0.pdf
Te manawanui ±15% Raupapa NTPA9
R @ 25 ° C 16 Ohms Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 490-3958 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taimana 0.354" (9.0mm) Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 16 Ohms ±15% 1.4A 0.354" (9.0mm)
I teie nei - Te Tae Maehe Max 1.4A