NTPAA100LDNB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAA100LDNB0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPAA100LDNB0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CURRENT LIMITR INRSH 10 OHM 1.7A
Ngā Rauemi: 1.NTPAA100LDNB0.pdf2.NTPAA100LDNB0.pdf3.NTPAA100LDNB0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPAA100LDNB0
Tau Wae NTPAA100LDNB0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CURRENT LIMITR INRSH 10 OHM 1.7A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±15% Raupapa NTPAA
R @ 25 ° C 10 Ohms Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 490-3957 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taimana 0.394" (10mm) Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 10 Ohms ±15% 1.7A 0.394" (10mm)
I teie nei - Te Tae Maehe Max 1.7A Whakaaetanga -