NTPA78R0LBMB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPA78R0LBMB0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPA78R0LBMB0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua ICL 8 OHM 15% 1.7A 7MM
Ngā Rauemi: 1.NTPA78R0LBMB0.pdf2.NTPA78R0LBMB0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPA78R0LBMB0
Tau Wae NTPA78R0LBMB0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga ICL 8 OHM 15% 1.7A 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4097 pcs Pepa Raraunga 1.NTPA78R0LBMB0.pdf2.NTPA78R0LBMB0.pdf
Te manawanui ±15% Raupapa NTPA7
R @ 25 ° C 8 Ohms Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 490-3960 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taimana 0.276" (7mm) Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 8 Ohms ±15% 1.7A 0.276" (7mm)
I teie nei - Te Tae Maehe Max 1.7A Whakaaetanga -