NTPAA2R2LD6A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAA2R2LD6A0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPAA2R2LD6A0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua ICL 2.2 OHM 15% 3.7A 10MM
Ngā Rauemi: 1.NTPAA2R2LD6A0.pdf2.NTPAA2R2LD6A0.pdf3.NTPAA2R2LD6A0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPAA2R2LD6A0
Tau Wae NTPAA2R2LD6A0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga ICL 2.2 OHM 15% 3.7A 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±15% Raupapa NTPAA
R @ 25 ° C 2.2 Ohms Packaging Tape & Box (TB)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taimana 0.394" (10mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 2.2 Ohms ±15% 3.7A 0.394" (10mm) I teie nei - Te Tae Maehe Max 3.7A