UF80A12-BWLR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF80A12-BWLR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.UF80A12-BWLR.pdf2.UF80A12-BWLR.pdf3.UF80A12-BWLR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF80A12-BWLR
Tau Wae UF80A12-BWLR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.617 lb (279.87g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa UF80A
RPM 2400 RPM Mana (Watts) 9.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 32.0 dB(A)
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.100A He momo kai Ball