UF80A23-BWHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF80A23-BWHR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.UF80A23-BWHR.pdf2.UF80A23-BWHR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF80A23-BWHR
Tau Wae UF80A23-BWHR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5713 pcs Pepa Raraunga 1.UF80A23-BWHR.pdf2.UF80A23-BWHR.pdf
Whānui 38.00mm Taumaha 0.617 lb (279.87g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa UF80A
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 12.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 36.0 dB(A)
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.060A He momo kai Ball