UF80A23-BTLR
MechatronicsMechatronics
UF80A23-BTLR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF80A23-BTLR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
Ngā Rauemi: 1.UF80A23-BTLR.pdf2.UF80A23-BTLR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF80A23-BTLR
Tau Wae UF80A23-BTLR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6138 pcs Pepa Raraunga 1.UF80A23-BTLR.pdf2.UF80A23-BTLR.pdf
Whānui 38.00mm Taumaha 0.617 lb (279.87g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa UF80A
RPM 2400 RPM Mana (Watts) 12.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 32.0 dB(A)
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.050A He momo kai Ball