UF80A10-BWHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF80A10-BWHR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X38MM BALL WIRE
Ngā Rauemi: 1.UF80A10-BWHR.pdf2.UF80A10-BWHR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF80A10-BWHR
Tau Wae UF80A10-BWHR Kaihanga Mechatronics
He Rahinga Kei te wātea 6809 pcs Pepa Raraunga 1.UF80A10-BWHR.pdf2.UF80A10-BWHR.pdf
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua -
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa UF80A
RPM - Mana (Watts) -
Ētahi Ingoa 1570-1768 Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)