UF80A12-BTHR
MechatronicsMechatronics
UF80A12-BTHR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF80A12-BTHR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X38MM 115VAC
Ngā Rauemi: 1.UF80A12-BTHR.pdf2.UF80A12-BTHR.pdf3.UF80A12-BTHR.pdf4.UF80A12-BTHR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF80A12-BTHR
Tau Wae UF80A12-BTHR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X38MM 115VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.617 lb (279.87g)
Waahi Ngaohiko 100-240VAC Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa UF80A
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 9.00W
Ētahi Ingoa 1570-1011 Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Poaka 36.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.120A He momo kai Ball