UF80A12-BTLR
MechatronicsMechatronics
UF80A12-BTLR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF80A12-BTLR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
Ngā Rauemi: 1.UF80A12-BTLR.pdf2.UF80A12-BTLR.pdf3.UF80A12-BTLR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF80A12-BTLR
Tau Wae UF80A12-BTLR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.617 lb (279.87g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa UF80A
RPM 2400 RPM Mana (Watts) 9.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 32.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.100A He momo kai Ball