TYS50406R8M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS50406R8M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS50406R8M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 2.5A 43 MOHM SMD
Ngā Rauemi: TYS50406R8M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS50406R8M-10
Tau Wae TYS50406R8M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 2.5A 43 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 195399 pcs Pepa Raraunga TYS50406R8M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS5040
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2719-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.165" (4.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 21MHz Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Inductor 2.5A 43 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.5A
I teie nei - Maama 2.9A