TYS60201R0N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS60201R0N-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS60201R0N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 3.5A 20 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.TYS60201R0N-10.pdf2.TYS60201R0N-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS60201R0N-10
Tau Wae TYS60201R0N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 3.5A 20 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 257640 pcs Pepa Raraunga 1.TYS60201R0N-10.pdf2.TYS60201R0N-10.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS6020
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2721-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Inductor 3.5A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.5A
I teie nei - Maama 4.15A