TYS50404R7N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS50404R7N-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS50404R7N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 3A 30 MOHM SMD
Ngā Rauemi: TYS50404R7N-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS50404R7N-10
Tau Wae TYS50404R7N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 3A 30 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208945 pcs Pepa Raraunga TYS50404R7N-10.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS5040
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2717-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.165" (4.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 28MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 3A 30 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Whakatauranga onamata 3A
I teie nei - Maama 3.5A