TYS50402R2N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS50402R2N-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS50402R2N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 3.8A 19 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.TYS50402R2N-10.pdf2.TYS50402R2N-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS50402R2N-10
Tau Wae TYS50402R2N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 3.8A 19 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 345502 pcs Pepa Raraunga 1.TYS50402R2N-10.pdf2.TYS50402R2N-10.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS5040
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2714-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.165" (4.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Inductor 3.8A 19 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.8A
I teie nei - Maama 4.9A