TYS5040101M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS5040101M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS5040101M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 700MA 560 MOHM
Ngā Rauemi: 1.TYS5040101M-10.pdf2.TYS5040101M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS5040101M-10
Tau Wae TYS5040101M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 700MA 560 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 302699 pcs Pepa Raraunga 1.TYS5040101M-10.pdf2.TYS5040101M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS5040
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2711-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.165" (4.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.7MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Shielded Inductor 700mA 560 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 560 mOhm Max Whakatauranga onamata 700mA
I teie nei - Maama 750mA